21 Temmuz 2018 Cumartesi

12.Kültür ve Muz Festival'inde Burcu Güneş Anamurluları Coşturdu

Anamur, Anamur Haber, Anamur Haberci, Anamur Haberleri, Anamur Son Dakika,

Özcan GÜNGER / Anamur Manşet ;12.Kültür ve Muz Festival'inde Burcu Güneş Anamurluları Coşturdu.12.Anamur Kültür ve Muz Festival'inde sevilen sanatçı Burcu Güneş ikinci gününde sahne aldı. 

12. Anamur Kültür ve Muz Festival'inde 2.gününde Anamur Belediye konservatuarı Halkoyunlarını sergiledi. Ardından Ankara Fogmet ve Kuzey Kıbrıs Çatalköy Belediyesi halk dansları topluluğu sahne aldı. Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe´nin geçen yıl yasakladığı havai fişek gösterileri bu yıl yapılmadı. Anamur Çevre Platformu, Burcu Güneş´in sahnesine, ‘Balık çiftliklerini kurdurtmayız, Denizimizi kirletmeyiz.´ Yazılı dev bir pankart açtı.

Gecenin ilerleyen saatlerinde sahne alan ünlü sanatçı Burcu Güneş, Çıkmaz sokaklar, Ağır Yar, Gül Kokusu, Aşkın Beni Baştan Yazar gibi parçaları ile Anamurlu hayranlarını mesh etti. Sahnede Türküler ve oyun havalarından da güzel bir dinleti sunan Güneş, Konserin bir bölümünde sergilediği davul şov dansı ile alanı dolduran on binleri coşturdu.

Burcu Güneş'e muzlu kadın heykeli, Anamur muz hevengi ve çiçek takdim etti. Gecenin unutulmaz anlarından birisi de öz çekimler oldu.

loading...
Yorum Yap