28 Şubat 2019 Perşembe

Anamur Ziraat Odası Yönetiminden Teşekkür Ziyareti

Anamur-Ziraat-Odasi-Yonetiminden-Tesekkur-Ziyareti

Anamur Ziraat Odası Yönetimi,Mersin Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünü ziyaret etti.

Mersin Limanında geçtiğimiz günlerde muz paketleri arasında 615 kilogram uyuşturucuyu yakalayan Mersin Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştiren Anamur Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş, ve oda yönetimi operasyondan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.


Anamur Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş ,Mersin limanına giren gemilerin yeşil hattan kırmızı hatta geçmesi için bakanlık düzeyinde çalışma başlattıklarını  ve böylece daha sıkı bir denetimden geçtiğini söyledi.
”Üreticiler olarak bayram günü yaşadıklarını söyleyen Anamur Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş´te,  Valimize, Cumhuriyet Savcımıza Emniyet Müdürümüz ve Narkotik Şube Müdürümüz ve ekibine teşekkür eden Gümüş; “Biz Anamur Ziraat Odası olarak gemilerin yeşil hattan kırmızı hata geçmesi ile ilgili bakanlık düzeyinde bir çalışmamız oldu, Bakanlarımız ve hükümetimizi bu dizeyde bize yardımcı oldular.
Yeşil hatta daha sıkıntısız bir ürün geliyordu. Ama şimdi kırmızı hata geçtikten sonra, daha denetimli, hem kaçakçılık, hemde bu tip uyuşturucularla ilgili daha kolaylaştı. Burada bakanlarımıza da teşekkür ediyorum. Bu operasyonların devamını istiyoruz.”Dedi.

Anamur Ziraat Odası Yönetiminden Teşekkür Ziyareti1

Yorum Yap