28 Şubat 2019 Perşembe

Deniz, Tek Tek Projelerini Anlatıyor

Anamur Haber, Anamur Son Dakika, CHP ANAMUR,


CHP Anamur Belediye Başkan Adayı Ziraat Mühendisi Durmuş DENİZ tek tek projelerini halka anlatıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Anamur Belediye Başkan Adayı ziraat mühendisi Durmuş DENİZ, sokak sokak, köy köy gezerek vatandaşlara projelerini anlatıyor. Deniz ilçe halkının sorunlarını her fırsatta dinlediğini ve sıkıntıların çözümü için canla başla çalıştığını kaydeden Deniz, “Çalınmadık kapı, girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız. Bu ilçedeki bir vatandaşın derdi bizim de derdimiz olacak” diye konuştu. 


Cumhuriyet Halk Partisi Anamur Belediye Başkan Adayı ziraat mühendisi Durmuş DENİZ ,Belediye Meclis Üyesi Adayları ve partilileri ile birlikte sanayi sitesi,iskele vede pazar yerinde projelerini tek tek esnaf ve vatandaşlara anlatıyor.
TEVAZU, HOŞGÖRÜ ve İŞBİRLİĞİ ANLAYIŞIYLA BELEDİYEMİZİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ!
Sevgili Anamurlu Hemşehrilerim,
Cumhuriyet Halk Partisi Anamur Belediye Başkan adayı olarak size söz veriyorum.
Asla böbürlenmeyeceğiz, Asla ayrım yapmayacağız.
Katılımcı bir yönetim modeli oluşturacağız!
Size söz veriyorum; Anamur Belediye Meclisi, öncelikle sizin taleplerinizi karar haline getirecektir.
Kent Konseyini formalite olmaktan çıkartıp, yönetme sürecinin doğrudan ve etkili bir aktörü haline getireceğiz. Başta mahalle muhtarlarımız ve STK’lar olmak üzere, meslek odaları ve sendikaların temsilcileri ile Anamur’umuzu birlikte yöneteceğiz.
Şeffaf ve hesap verebilir bir belediye yönetimi oluşturacağız!
Size söz veriyorum; harcadığımız her kuruşun hesabını vereceğiz. Her aşamada sizleri bilgilendireceğiz. Belediye Meclisi toplantılarını önceden ilan edecek ve canlı olarak yayınlayacağız.
Talepleri soruna dönüşmeden çözen bir yönetim oluşturacağız!
Size söz veriyorum; mahallelerimizin sorunlarını ve beklentilerini, düzenleyeceğimiz aylık toplantılarla tespit ederek en hızlı biçimde çözeceğiz.
Ürettiğimiz hizmet Anamur’un hangi bölgesi için üretilecekse o bölgenin görüşlerini alacağız. Kadınlarımızın, gençlerimizin, emeklilerimizin, engellilerimizin ve çocuklarımızın beklentilerini önceden saptayarak buna uygun çözümler üreteceğiz.
Anamur’un ortak aklını harekete geçireceğiz!
Size söz veriyorum; sizlerin mutluluğu, refahı ve huzuru için çalışacağız. Bizim görevimiz, sizin gündelik hayatınızı kolaylaştırmak ve size insanca bir yaşam sunmak olacaktır.
Hayalimizdeki Anamur’u sizin desteğinizle; bana ve Büyük Şehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Vahap Seçer’e vereceğiniz oylarınızla sağlayacağız.
El verin, oy verin başaralım.

Yorum Yap