19 Şubat 2019 Salı

Ünlüselek Hotel sponsorluğunda “Engelsizsiniz Balık Tutma Yarışması”


Engelsiz Yaşam Vakfı ile “Balık Dedektifi” Programı işbirliğ ve ÜNLÜSELEK HOTEL sponsorluğunda ünlü isimlerinde katılacakları “Engelsizsiniz Balık Tutma Yarışması” yapılacak.
25 Eylül Salı günü İstanbul Baltalimanı Portaxe’de yapılacak olan yarışma bir sosyal sorumluluk etkinliği olarak gerçekleştirilecek.
ÜNLÜSELEK HOTEL SAHİBİ UZAY ÜNLÜSELEK “Bir engelli bireyin bir ünlü ile eşleşip özgürlüğe atacakları oltalarıyla yarışacaklar ve günün sonunda kazananlar evlerinde oturmaktan sıkılan engellilerimiz olacaktır” dedi.
Anamur'un en köklü ve büyük turizm işletmesi ÜNLÜSELEK HOTEL’in de sponsorlarindan olduğu organizasyona Tamer Karadağlı, Kamuran Akkor, Wilma Elles, Derya Uluğ, Buket Aydın Baykal (Kanal D Ana Haber Sunucusu), Tanju Çolak, Cem Belevi, oğlu engelli olan Çılgın Sedat, Kendi, Ekin, Umut Akyürek ve Uğur Aslan katılacaklar.
İZEV(İstanbul Zihindel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı ) zihinlerdeki duvarın yıkılması için Selda Bağcan, Funda Arar, Kubat ve Koray Avcı ile birlikte gerçekleştirdiği Yaşam Hakkı “Duvar” klibinin seslendirilmesiyle başlayan yarışma, ünlülerin birer engelli bireyle eşleşip iki saat süresince yarışacaklar.
Kazanan yarışmacılar ÜNLÜSELEK HOTEL’de tatil imkani kazanacak.
25 Eylül Salı günü İstanbul’da gerçekleştirilecek etkinlikte katkilarindan dolayi ÜNLÜSELEK HOTEL ve katki sağlayıcılar ödüllendirilecektir.
Yarışma sonunda ise en çok balık tutan ikili yarışmanın galibi olacak. Organizasyonda engelli bireyler ve aileleri başta olmak üzere herkese balık ekmek ikram edilecek.
Yorum Yap