3 Mart 2019 Pazar

Seçer İYİ Partiye gönül verenler bunların hesabını sandıkta sorun

Anamur Haber, MERSİN, Mersin Haber, Mersin CHP, CHP ANAMUR,

CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer,Erdemli Belediye Başkan Adayı Hüseyin Serin'in aday tanıtım toplantısında İYİ Parti’ye gönül veren kardeşlerime sesleniyorum diyerek şunları dedi.


Bazı kişilerin Mersin'e istikamet vermeye çalıştığını belirterek, "İYİ Parti'ye gönül veren kardeşlerime sesleniyorum. Bunların hesabını sandıkta sorun” dedi.


Belediye başkanlığı döneminde particilik olmayacağını belirten Seçer Erdemli'den de 31 Mart gecesi süpriz beklediğini söyledi.

Halkın ayrımcılıktan, siyasetçilerin kin ve nefret söyleminden bıktığını ifade eden Seçer, “Memleket artık bıktı bu işlerden. Birbirimizi düşman gibi bakmayalım. Bizi öcü gibi göstermeye çalışanlar var. Neymiş, 'CHP teröristlerle işbirliği yapıyormuş.' Çok ayıptır, çok günahtır. CHP bu ülkenin kurucu iradesi, Mustafa Kemal'in kemiklerini sızlatmayın bari. Yapmayın bunu. Bu bayrak varsa, bu ezan okunuyorsa, bu ülkede bağımsız yaşıyorsak bu partiyi kuran Mustafa Kemal ve arkadaşları sayesindedir. Bizim ülke sevdamızı, memleket sevdamızı kimse test etmesin. Kimse bizimle o konuda yarışa da girmesin” diye konuştu.
Yorum Yap