9 Nisan 2019 Salı

Bozyazı'da Çetinkaya dönemi başladı

Anamur Haber, Anamur Son Dakika,

31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakının adayı olarak Bozyazı Belediye Başkanlığına seçilen MHP’li Mustafa Çetinkaya, mazbatasını aldı.

Anamur İlçe Seçim Kurulu Başkanı Pınar Begüm Ener’den mazbatasını alan Çetinkaya ve belediye meclis üyeleri, oluşturulan konvoy ile Bozyazı’ya gelerek,15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanına geçildi.Atatürk Anıtı'na çelenk koyan Çetinkaya, daha sonra belediye meclis üyeleri ve partililerle birlikte belediye binasına geçti.

Eski başkan Mehmet Ballı devir teslimde bulunarak şunları dedi; Bozyazı’da kazasız belasız bir seçim dönemi yaşadık.Ben yeni başkanımızın toplumun en iyi şekilde kalbini kazanacağına inanıyorum. Kendisi ile yarım asırlık bir aşinalığımız var. Kendisine başarılar diliyorum. Allah Adaletten ayırmasın’’

Yeni seçilen Mustafa Çetinkaya ise şunları dedi ; "Adaletten şaşmadan, Bozyazı'ya hizmet için çalışacağım. Başkan Ballı’nın deneyimlerinden her zaman faydalanacağım. Bu saatten sonra ben tüm Bozyazılıların başkanıyım. Bana oy veren, vermeyen herkese sonsuz teşekkürlerimi iletirim. Hizmette hiçbir zaman ayırım yapmayacağım. Kapım her zaman herkese açık olacaktır. Bozyazı için çalışacağım" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Çetinkaya, başkanlık makamına geçerek görevi eski başkan Mehmet Ballı'dan devraldı.

loading...

Yorum Yap